projekty@pieknie-tu.pl  508 016 199
JAK PRZEBIEGA współpraca
JAK PRZEBIEGA współpraca

JAK PRZEBIEGA współpraca

Początek współpracy to zawsze określenie najlepszego pakietu projektowego - weryfikacja oczekiwań względam samego zakresu współpracy i podpisanie umowy. 


Podczas pierwszego spotkania (lub w trakcie rozmowy online, w przypadku projektów zdalnych), określimy styl wnętrza, najważniejsze elemnty jego wyspsażenia, poprosimy o kilka inspiracji, omówimy przykładowe materiały.
Na postawie takiego wywiadu będziemy mogli przygotować układ funkcjonalny wnętrza  – pierwszą propozycję rozmieszczenia mebli, która w naszej opinii będzie najbardziej spójna i maksymalnie zbliżona do wskazanych wytycznych. Od tego momentu zaczyna się wprowadzać poprawki.

POPRAWKĄ nazywamy pełen pakiet uwag do koncepcji projektowej, a następnie do wizualizacji, w którym można odwołać się do każdego aspektu przesłanej koncepji/aranżacji, bez obawy o wyczerpanie limitu.
Po przesłaniu pierwszej koncepji projektowej poprosimy o poprawki - zarówno do konceji projektowej, jak i do aranżacji można wnieść po dwa pakiety uwag - co daje w sumie cztery poprawki do projektu, daje to możliwość maksymalnie dopasować projekt do indywidualnych potrzeb Klienta.  

Mazańcowice 471
43-391 Mazańcowice
Zadzwoń do nas:
508 016 199
Napisz e-mail:
projekty@pieknie-tu.pl
Osoba kontaktowa
E-mail
Telefon
Treść wiadomości


Skontaktuj się z biurem projektowym
Projekt z nadzorem autorskim